Jouw account
    Kleurrijke handdoeken met zigzagpatronen in oranje, geel, zwart en blauw. Zachte textuur, met gevouwen randen en duidelijke levendige kleuren.
    Textiel handdoeken met een zigzag patroon in felle kleuren, waaronder zwart, wit, oranje, geel en blauw. Twee maten weergegeven.
    Twee opgerolde handdoeken met een zigzagpatroon in oranje, zwart, wit en blauw op een witte achtergrond; van textuur katoen.
    Textiel met een zigzagpatroon in kleuren zoals zwart, wit, geel, grijs, bruin en blauw, met een gestructureerde badstofafwerking.
    Set van drie opgerolde handdoeken in textuur katoen, met patronen: bovenste in oranje, zwart en beige; onderste in blauw met witte diamanten.
    Multikolorige zigzagpatroonstof, met zwarte, blauwe, gele, grijze en oranje tinten en een zachte, gestructureerde afwerking.

    BEST TOWEL SET - Handdoekenset - black/multicolor

    € 67,50inclusief btw

    Origineel:€ 90,00-25%

    Huidige geselecteerde kleur black/multicolor

    • Geselecteerd, black/multicolor
    • Niet geselecteerd, red multicolor
    • Geselecteerd, black/multicolor
    • Niet geselecteerd, red multicolor

    Levering

    Verkocht en verzonden door

    • Standaard levering

      gratis

    Gratis verzending en retour

    30 dagen recht op retour

    Materiaal buitenlaag:
     
    100% katoen
    Materiaalverwerking:
     
    Badstof
    Wasvoorschrift:
     
    Machinewas tot 40 °C

    Patroon:
     
    Visgraat
    Artikelnummer:
     
    6MI71K00M-Q11

    Missoni