Jouw account
  • -15%
Heldere glazen ampul met een gele vloeistof met luchtbelletjes, gelabeld "MULTI VITAMINE" en "BABOR" in zwarte tekst.

MULTI VITAMIN - Serum

€ 29,95inclusief btw

14 ml (€ 213,93 / 100 ml)

Bespaar 15% extra op dit en andere geselecteerde items op bestellingen vanaf € 50,00.
Vul je code in bij het afrekenen:
LENTELOOKS

Levering

Verkocht en verzonden door

  • Standaard levering

    gratis

Gratis verzending

Retouren

Over het product

Versterkt
Voedt
Regenereert
De rijke Multi Vitamin-ampullen zorgen voor een frisse, vitale en gezond uitziende huid. Een werkzame stof verrijkt met vitamine A, C, E, B5, B3 calcium en biotine levert de powercocktail voor een goed verzorgde en sterkere huid.

Schud de ampul en breek de ampulhals met een cosmeticadoekje of de bijgevoegde ampulopener aan de onderste, kleurige ring open. Neem het concentraat in de hand en verdeel het over het gezicht, de hals en het decolleté. Masseer zacht in de huid. Breng vervolgens een verzorgingscrème aan met zonnebrandcrème.

Eigenschappen

Zonder sulfaten
Beschermt de natuurlijke oliën van huid en haar

Alle ingrediënten

Ingrediënten:
 
Aqua/water/eau, caprylic/capric/succinic triglyceride, 3-o-ethyl ascorbic acid, niacinamide, tocopheryl acetate, hippophae rhamnoides fruit extract, retinyl palmitate, biotin, sodium hyaluronate, ergothioneine, rosmarinus officinalis (rosemary) leaf extract, panthenol, helianthus annuus (sunflower) seed oil, xanthan gum, citric acid, disodium phosphate, tocopherol, sodium hydroxide, calcium chloride, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, limonene, gellan gum, fragrance (parfum), pantolactone, linalool.

BABOR