- 15% EXTRA

THE TAN CO. SELF TANNING MOUSSE - Zelfbruiner - light
€ 32,95inclusief btw
150 ml (€ 21,97 / 100 ml)
Bespaar 15% extra op dit en andere geselecteerde items op bestellingen vanaf € 50,00.
- Vul je code in bij het afrekenen:
- DUTCHDAYS15
Levering
Verkocht en verzonden door
Standaard levering
gratis
Gratis verzending
Retouren
Over het product
The Tan Co. zelfbruinmousse, in de kleur Light, geeft na 3 uur een natuurlijk mooie bruine teint. Dit wordt bereikt met de natuurlijke suikerstof (DHA). De zelfbruinmousse hydrateert de huid 48 uur lang
Druk op het pompje en doe de gewenste hoeveelheid zelfbruinmousse direct op de tanning-handschoen. Masseer de zelfbruinmousse in cirkelvormige bewegingen. Je kunt zelf bepalen hoe intens de kleur moet zijn. Als je de mousse in een dunne laag aanbrengt en 3 uur laat inwerken, wordt het eindresultaat heel discreet. Als je een veel intenser resultaat wilt, moet je 4-5 pompjes mousse nemen en meerdere malen over dezelfde plek gaan. Laat dan ook meer dan 3 uur inwerken. Bijvoorbeeld 's nachts of van vroeg tot laat in de avond. Gebruik voor het gezicht minder mousse dan op de andere lichaamsdelen. Na gebruik de handpalmen zorgvuldig wassen en afdrogen en als de bovenkant van de handen nat zijn geworden, deze alleen deppen. De mousse niet direct op de ogen, oren of lippen aanbrengen.
Alle ingrediënten
- Ingrediënten:
- Aqua (Water), Dihydroxyacetone, Saccharide Isomerate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerine, Hydrolyzed Jojoba Esters, Gluconolactone, PEG-40 hydrogenated castor Oil, Caprylyl Glycol, Dimethyl Isosorbide, Sodium Bisulfite, Sucrose Laurate, Citric Acid, Phenoxyethanol.