De BON Mat kan alleen of in combinatie met het BON Kussen worden gebruikt. Ga er gewoon op liggen of leun ertegen en laat het zijn magie doen!
• Gebruik het voor het slapengaan voor verlichting van rug- en nekpijn/spanning en een snellere slaap.
• Gebruik het 's morgens als hulpmiddel bij meditatie.
• Stap op je mat voor een voetmassage (Sta stil - de nagels doen het werk). Voor minder intensiteit, ga zitten en laat je voeten op de mat rusten.
• De BON Mat kan in combinatie met het BON Kussen worden gebruikt.
• Voor een intensievere behandeling op je bed of op de vloer.
• Voor minder intensiteit, leun tegen de rugleuning van een bank, een fauteuil of tegen opgestapelde kussens in bed. (Hoe meer lichaamsgewicht op de nagels wordt gelegd, hoe intenser het gevoel).
Iedereen reageert anders op acupressuur, en de effecten kunnen zelfs van keer tot keer verschillen. Als het 's avonds wordt gebruikt, kan het je helpen in slaap te vallen. Overdag kan het je alerter, ontspannener, gelukkiger maken en voor een helderdere geest zorgen. Acupressuur kan het lichaam ook helpen om gifstoffen kwijt te raken, dus het is belangrijk om water te drinken na het gebruik van Bed of Nails.