

STRIPLAC UV COLOUR - Nagellak - nude elegance
Levering
Verkocht en verzonden door
Standaard levering
€ 3,95
Retouren
Over het product
Glans
Sneldrogend
Mat
UV Colour Nude Elegance Nude is een stralende, sterk gepigmenteerde uv-nagellak met peelingtechnologie die krasbestendig is en niet afbladdert. Dankzij het kwastje van professionele kwaliteit is hij gemakkelijk te gebruiken.
Bereid de nagels voor met de prep- en shine-pads om het oppervlak te reinigen en te ontvetten. Maak de nagels glad en verfijn ze met de polijstvijl.
Breng indien nodig de primer aan op de nageltoppen en laat deze kort aan de lucht drogen. Deze stap is bijzonder geschikt voor dunne of zachte nagels en kan helpen de duurzaamheid te verbeteren.
Breng een dunne laag UV-kleur aan en hard uit onder de LED-vijfvingerlamp gedurende zestig seconden. Het gespiegelde interieur van de lamp ondersteunt gelijkmatige uitharding.
Breng de UV-topcoat aan en hard uit gedurende negentig seconden onder de LED-lamp. Verwijder de plakkerige laag met een prep- en shine-pad.
Breng als laatste optionele stap de verzorgings- en glanspen aan op nagels en nagelriemen en masseer in. De formule bevat plantaardige oliën en vitamines en heeft een mango- en kokosgeur.
Alle ingrediënten
- Ingrediënten:
- ALIPHATIC POLYESTERURETHANE ACRYLATE, HYDROXYPROPYL METHACRYLATE, ETHYL ACETATE, BUTYL ACETATE, NITROCELLULOSE, POLYACRYLATE POLYMER, SILICA DIMETHYL SILYLATE, BIS(GLYCERYL DIMETHACRYLATE) PYROMELLITATE, ALIPHATIC URETHANE ACRYLATE, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ETHYL TRIMETHYLBENZOYL PHENYLPHOSPHINATE, METHYL BENZOYLFORMATE, ISOPROPYL ALCOHOL, ACRYLATES COPOLYMER, CI 77891, BIOTIN, CAFFEINE, PRUNUS ARMENIACA (APRICOT) KERNEL OIL, GLYCERYL DIMETHACRYLATE, POLYESTER, BHT, CHENOPODIUM QUINOA SEED EXTRACT, HYDROLYZED CICER SEED EXTRACT, LENS ESCULENTA (LENTIL) SEED EXTRACT, CI 77492, P-HYDROXYANISOLE, LAURYL POLYNEOPENTYL GLYCOL ADIPATE PHTHALATE/PEI-45 CROSSPOLYMER/LAURYL POLYNEOPENTYL GLYCOL ADIPAT, MEK, LAURIC ACID



















































































