Jouw account
    LH cosmetics - BLOTTING POWDER - Poeder, Vergroten

    BLOTTING POWDER - Poeder

    € 42,95inclusief btw

    6 g (€ 715,83 / 100 g)

    Levering

    Verkocht en verzonden door

    • Expresslevering

      € 4,95

    • Standaard levering

      gratis

    Gratis verzending

    Retouren

    Over het product

    Voor een matte afwerking
    Mat
    Het Blotting Powder van LH cosmetics is 's werelds eerste geperste poeder met Upsalite®, een innovatief en efficiënt ingrediënt dat overtollige olie en glans direct absorbeert en voorkomt dat het terugkomt.

    Breng het Blotting-poeder met de poederkwast aan. Een kleine hoeveelheid is voldoende. Dep lichtjes op de vette delen van het gezicht tot het gewenste effect is bereikt. Voor een minder matte afwerking gebruik je een kwast zoals de Finishing Brush 310. Was de kwast eenmaal per week om het poeder schoon en fris te houden. Gebruik water en milde zeep. Laat aan de lucht drogen.

    Eigenschappen

    Zonder sulfaten
    Beschermt de natuurlijke oliën van huid en haar

    Alle ingrediënten

    Ingrediënten:
     
    Magnesium Carbonate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Talc, Silica, Mica, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Pentylene Glycol, Glyceryl Caprylate, Glyceryl Undecylenate, Hyaluronic Acid, May Contain (+/-): Iron Oxides (CI 77492).

    LH cosmetics