

CRYOACTIVE TALASSO-SCRUB - Lichaamsscrub
€ 38,65inclusief btw
0.7 kg (€ 55,20 / kg)
Meest getoonde prijs:€ 54,95-30%
Levering
Verkocht en verzonden door
Standaard levering
gratis
Gratis verzending
Retouren
Over het product
Deze SPA-toepassing combineert voor het eerst de voordelen van Thalasso- en aromatherapie met die van cryotherapie. Het resultaat is een gladdere en egalere huid en een steviger lichaam.
Meng het product en breng het aan op een vochtige huid voor een milde peeling of op een droge huid voor een sterker peeling-effect. Bewerk ruwere plekjes (ellebogen, hakken, knieën) intensiever. Daarna uitspoelen. Het wordt aanbevolen om de toepassing 1 tot 2 keer per week te herhalen.
Alle ingrediënten
- Ingrediënten:
- INGREDIENTS/COCTAB: SODIUM CHLORIDE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, MENTHOL, PARFUM, MENTHYL LACTATE, BENZOTRIAZOLYL DODECYL P-CRESOL, THYMUS VULGARIS OIL, GLYCINE SOJA OIL, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, DAUCUS CAROTA SATIVA ROOT EXTRACT, BETA-CAROTENE, TOCOPHEROL, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, LINALYL ACETATE





