Details voor Vans ERA - Lage sneakers - black
De sneaker ERA van Vans in de vertrouwde, klassieke stijl. Het eenvoudige zwart met de witte stiksels, past bij de zwarte streep bovenaan de zool. Een klein label in reliëf, op de hiel van de voet, verwijst subtiel naar het merk. Een mooie sneaker, voor iedere dag - ERA van Vans.
-
Binnenvoering van kunstleer en textiel
-
5-gaats vetersluiting
-
Toplaag:
Textiel
-
Zool:
Hoogwaardig kunststof
-
Bovenmateriaal:
Textiel
- Artikelnr.:
VA212Z00S-802
Merkdetails voor Vans
Het cultmerk voor alle skaters, snowboarders en BMX-rijders draagt de naam – Vans! Daarbij begon het bij Jim van Doren, Gordy Lee en Serge d’Elia alles heel ontspannen. In 1945 openden de drie vrienden de eerste Vans winkel in Californië, wachtten eerst maar eens 20 jaren en brachten vervolgens in 1966 eindelijk de eerste, speciaal-voor-skateboarders-gemaakte schoen, op de markt. Die was gewoonweg ongelooflijk praktisch, zag er cool uit en had een funky naam: Sk8-Hi. Later gingen alle grote namen overboord met deze casual schoen, o.a. uit Cyprus en Californië groeide de namenlijst van Vans schoendragers constant. ’s Werelds beste skaters zoals: Stacy Peralta, Tony Alva, Bucky Lasek, Dustin Dollin, Steve Caballero en nog veel en veel meer. Na vele jaren aan de top is Vans nu het absolute cultmerk voor iedereen die graag een board onder de voeten neemt en dus niet kan zonder de casual schoenen uit Californië!
Klantenbeoordeling (14) Vans ERA - Lage sneakers - black
Klant in Venray (24-Apr-2012)
Prima
Prima, voldoet aan verwachting.
Klant in LEMMER (19-Apr-2012)
prima bestelling
mijn zoon is tevreden met de schoenen. Alleen een beetje zere voeten aan het eind van de dag vandaar dat het comfort iets lager scoort
Klant in emmen (17-Jan-2012)
authentics?
volgens mij zijn dit geen era's maar authentics? kan aan mij liggen hoor..
en ik lees dat veel mensen last hebben van de achterkant maar ik heb nergens last van..
ik zweer bij vans ik wil niks anders meer (:
Klant in Rotterdam (26-Dec-2011)
Superrrrr
Helemaal tofe coole schoen.
Geen woorden om het de omschrijven.
İk raad het Zeker aan.
Klant in Zoeterwoude (8-Dec-2011)
Vans
Tot nu toe zitten ze prima, ben er erg te tevreden mee, zeker erg stijlvol.
True to size.
Klant in Eerbeek (27-Sep-2011)
te gek
hallo,
ik had deze vans besteld en ze bevallen me prima ook netjes op tijd bezorgt. alleen er is 1 nadeel. Als je brede voeten hebt dan laat het witte een beetje los. het is niet erg maarja dat je het maar even weet
gr,
de vans besteller
Klant in Almere (14-Aug-2011)
Mooie schoen!
De maat van deze schoenen zijn helemaal goed.
Helaas is de achterkant van de schoen erg stug en is het zeer gemakkelijk om na een uurtje blaren te krijgen op de hielen, erg jammer.
Gelukkig kan dit makkelijk opgelost worden met goedkope hielbeschermers, gewoon tegen de achterkant plakken en het plezier met je Vans kan beginnen!
Klant in Beltrum (20-Jul-2011)
Super Vans
Deze Vans zitten super zijn goed van maat dus niet aan de krappe kant
Klant in zoetermeer (18-Jul-2011)
Mooie stugge schoenen
Zijn mooie schoenen, helaas een beetje stug wat er voor zorgde dat de achterkant van enkel al na 2 uur lopen open lag. Zal ze nog even goed moeten inlopen!
Klant in amsterdam (17-Jul-2011)
mooi
verschrikkelijk mooi!!!
alexander maas in heerenveen (16-Jul-2011)
beoordeling
het zijn mooie schoenen die goed zitten.
Klant in Schaijk (13-Jul-2011)
Vans era
Een sportieve, leuke schoen. Sportief te dragen bij een short maar ook onder een stoere broek.
Klant in oostzaan (13-Jul-2011)
Super
Zitten lekker, mooi model.
Zalando gratis terugbezorg optie is ook uniek. Als je verkeerde maat besteld kan je het altijd terugsturen.
Was in 3 dagen binnen, vanuit Duitsland!
W. Theuns in Utrecht (6-Jul-2011)
Prima aankoop.
Het product werd snel verzonden en de maat is goed.