Details voor Bugatti Sneakers laag - Zwart
Maak je stijl uniek met de zwarte lage sneakers van Bugatti. Aantrekken en de wijde wereld in – met de zachte binnenvoering houden deze sneakers je niet meer tegen. Je voeten blijven cool door de zool van slijtvast rubber en de binnenzool van echt leer. De buitenlaag van deze sneakers is gemaakt van leer.
-
Toplaag:
Leer
-
Binnenvoering:
Leervoering
-
Zool:
Slijtvast rubber
-
Bovenmateriaal:
Leer
-
Artikelnr.:
BU1-mzw-0050-99
Merkdetails voor Bugatti
Relax, you’re dressed. Aldus het motto van het Italiaanse voorkomende merk met Duitse achtergrond. De stijlvolle naam Bugatti komt uit het telefoonboek van Milaan. En zo onconventioneel als het vinden van de naam voor het label was, zo onovertroffen is de mode die Bugatti seizoen na seizoen op de markt brengt. Bugatti ontwerpt kleding en schoenen met hoge eisen aan stijl en kwaliteit en is nu een van de grootste Duitse ondernemingen voor herenkleding. Bugatti schoenen genieten internationale faam en helpen wereldwijd mannen aan perfecte prestaties.
Klantenbeoordeling (11) Bugatti Sneakers laag - Zwart
Kleur:

Dennis in den haag (4-Oct-2012)
Bugatti
zeer nette sneakers, zitten licht om de voet heen, flexibele zool
Kleur:

Klant in Gulpen (11-Sep-2012)
Sneakers
De sneakers krijgen van mij een 4
Kleur:

Rudolf in Tholen (15-Aug-2012)
Mooie vormgeving, uitstraling en pasvorm
De schoen valt vrij klein uit; prima voor mensen met smalle voet. De binnenzool zit vast genaaid; helaas in de rechterschoen niet op zijn plaats, waardoor het comfortabele gevoel verdween.
Kleur:

Klant in Budel (3-Jul-2012)
formidabel
mooi en past perfekt
Kleur:

Klant in zwijndrecht (28-Jun-2012)
mooie sneaker
prima kwaliteit, zit als gegoten.
Kleur:

desi in tilburg (31-Jan-2012)
past niet zoals verwacht
pst niet zoals verwacht
Kleur:

Anoniem (2-Jul-2011)
Goed
paast goed
Kleur:

Anoniem (22-Mar-2011)
goede schoenen
Deze schoenen pasten goed. We hopen dat ze nog mooi en comfortabel lang zullen blijven
Kleur:

Sam (2-May-2013)
Goed
Goed zittende schoen. Meer een soort cremeachtig wit ipv wit.
Kleur:

Klant in Heerhugowaard (14-Mar-2013)
Wit is bij deze sneakers helaas off white!!!
Via de website van Zalando deze sneakers gekocht. Op de afbeeldingen leken deze sneakers wit van kleur te zijn. Na een snelle levering bleken ze gebroken wit of te wel off white van kleur te zijn. Jammer maar ik was toch echt op zoek geweest naar witte schoenen.
Verder prima sneakers hoor en van goede kwaliteit.
Kleur:

annie in roermond (10-May-2011)
perfect
perfect